در دنیای امروز محتوا حرف اول را می‌زند. یکی از روش‌های تاثیر گذار در بازاریابی، تهیه و تولید محتوای جذاب است. در میان متخصصان این حوزه، کمپانی‌هایی به منظور ارائه خدمات محتوا راه‌اندازی شد. این کمپانی‌ها به منظور افزایش سهولت در ثبت سفارش محتوا در قالب سایت تولید محتوا خدمات ارائه می‌کنند. اگر یک کسب و کار دیجیتالی را به تازگی راه اندازی کردید، به انواع محتوا نیاز دارید. اگر برای سایت به محتوا نیاز دارید، محتوای استاندارد از نظر سئو، یک اصل به شمار می‌آید. در این مقاله قصد معرفی 10 ‌تا از بهترین سایت برای تولید محتوا را داریم.

انتخاب بهترین سایت برای تولید محتوا

یکی از رایج‌ترین روش‌ها انتخاب سایتهای تولید محتوا است. این دسته از سایت های تولید محتوا در واقع پلتفرم‌هایی برای ثبت سفارش محتوا هستند. شما درخواست خود را با جزئیات (درج کلمه کلیدی، تعریف پرسونا، تعداد کلمات و …) درج می‌کنید و با توجه به کیفیت مورد نظر، آن سایت تولید محتوا اقدامات لازم را انجام می‌دهد. برخلاف گذشته که انواع خدمات توسط یک کمپانی ارائه می‌شد، امروزه یک خدمات را در یک حوزه خاص، به صورت اختصاصی ارائه می‌کنند.

بر اساس آمار سال 2022 تعداد نویسندگان دورکار 55.2% افزایش یافت، بنابراین، کمپانی‌ها امکان تولید محتوای تخصصی در زمینه‌های مختلف را دارند. با افزایش نویسندگان دورکار و راه اندازی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سایت، از جمله محتوا، مقاله‌ها هم تخصصی و انحصاری شدند. علاوه بر این، کارشناسان سئو در کمتر از 10 دقیقه، امکان ثبت سفارش محتوا را در پلتفرم‌های تولید محتوا را دارند. به همین دلیل، برون‌سپاری محتوا به سایت تولید محتوا یک روش هوشمندانه است.

انتخاب بهترین سایت برای تولید محتوا

نکته این است که برای برون‌سپاری کدام سایت تولید محتوا را انتخاب کنید؟ هر کدام از سایت های تولید محتوا چه خدماتی ارائه می‌دهند و هزینه‌ای که دریافت می‌کنند به نسبت خدماتشان چقدر مقرون به صرفه است. معمولا تولید محتوا سایت انواع گونانی دارد. برای اینکه نوع تولید محتوا وب سایت را سفارش دهید، امکان انتخاب نوع محتوا دارید.

در میان بهترین سایت تولید محتوا برخی از آن‌ها خدمات دیگری مانند تحقیق کلمه کلیدی، تعریف پرسونا، خدمات سئو مانند تکنیکال، Off-Page و On-Page را ارائه می‌‎دهند. در ادامه لیستی از بهترین سایت تولید محتوا را به همراه خدمات آن بررسی کردیم.

اطلاعات ثبت و سفارش در بهترین سایت تولید محتوا

تولید محتوا برای وب سایت با توجه به سطح نیاز کارفرما یا صاحبان کسب و کار و یا کارشناس سئو برون سپاری می‌شود. پیش از اینکه سفارش خود را ثبت کنید، باید اطلاعات کاملی از محتوای مورد نیاز داشته باشید. در بسیاری از سایت های تولید محتوا درباره جزئیات سفارش از شما می‌پرسند. درباره محتوای سایت مورد نظر خود، اطلاعات درج شده در جدول زیر را جمع‌آوری کنید:

اطلاعاتتوضیحاتوضعیت
نام شرکتدر این بخش یک نام برای شرکت خود انتخاب می‌کنید. اگر نام مشخصی دارید که درج می‌کنید و اگر نه یک نام انتخاب کنید.اجباری
آدرس سایتدر این قسمت آدرس سایت مورد نظر خود را درج می کنید.اختیاری
نوع محتواهمانطور که می‌دانید، تولید محتوا برای سایت انواع گونانی دارد. محتوایی که به کمک برخی منابع تالیف می‌شود. محتوایی که ترجمه و تالیف می‌شود و در نهایت محتوای بازنویسی که شما یک مقاله را برای آن ارسال می کنید و درخواست بازنویسی دارید.اجباری
زبان نگارش محتوابا توجه به اینکه برخی سایت ها برای تولید محتوا زبان خارجی را در نظر دارند، در این بخش باید زبان محتوا را مشخص کنید.اجباری
انتخاب زمینه تخصصیبرای انتخاب این بخش باید زمینه کاری سایت (فروشگاهی | خدماتی | خبری | فرهنگی، مذهبی، گردشگری) را مشخص کنید.اجباری
انتخاب زمینه فعالیتبا توجه به اینکه چه زمینه تخصصی را انتخاب کردید، دسته بندی های آن مشخص می‌شود.اجباری
انتخاب پرسونااین قسمت باید توسط کاربر (سفارش دهنده تولید محتوا برای سایت) از پیش تعریف شده باشد.اختیاری
تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتواباید مشخص کنید که به چند محتوا و در چه تعداد کلماتی نیاز دارید؟اجباری
انتخاب نویسندهاگر نویسنده‌ای را از پیش می‌شناسید در این بخش درج کنید.اختیاری
میزان کیفیت محتواچند درجه محتوا در این بخش وجود دارد که شما با توجه به اهمیت صفحه باید یکی از درجه ها را انتخاب کنید.اجباری
بریف محتواتمام جزئیات بریف محتوا اعم از کلمه کلیدی مقاله، کلمات اصلی و فرعی، هدینگ‌ها را درج کنید.اجباری

لیست بهترین سایت تولید محتوا

برای اینکه محتوای مورد نظر خود سفارش دهید، لیستی از بهترین سایت های تولید محتوا را در زیر قرار دادیم که هر کدام را به صورت جداگانه بررسی کرده و خدمات آن‌ها را نام بردیم:

سایت تولید محتوا رایا مارکتینگ

1) سایت تولید محتوا رایا مارکتینگ

رایا مارکتینگ یکی از 15 سایت برتر تولید محتوا است که به صورت یک پلتفرم طراحی شده است. این سایت تولید محتوای متنی، تولید محتوای گرافیکی و مشاوره را ارائه می‌دهد. برای ثبت سفارش باید وارد سایت رایا مارکتینگ شوید، اگر از قبل ثبت نام کرید، با درج نام کاربری و پسورد وارد شده و در غیر این صورت ثبت نام کنید. در پنل کاربری و قسمت ثبت سفارش امکان انتخاب نوع خدمات مورد نیاز و ادامه مراحل را دارید.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت رایا مارکتینگ

به استناد موتور جستجوی گوگل، این پلتفرم در میان تمام کاربران، بیش از 40% رضایت از خدمات داشتند. با توجه به اینکه تعداد و تنوع خدمات بسیار زیاد است اما با افزایش کیفیت، توانایی کسب این امتیاز را داشته است.

خدمات رایا مارکتینگ؛ بهترین سایت تولید محتوا

لیست خدمات این کمپانی به شرح زیر است:

 1. تولید محتوا متنی
 2. تولید محتوا صوتی و تصویری
 3. طراحی گرافیکی
 4. دیجیتال مارکتینگ
 5. آموزشی مشاوره

راه‌های برقراری ارتباط رایا مارکتینگ

از طریق راه‌های ارتباطی زیر امکان برقراری ارتباط را دارید:

 • آدرس: ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی
 • اینستاگرام: rayamarketing
 • اکس (توییتر سابق): rayaMarketing
سایت تولید محتوا تریبون

2) سایت تولید محتوا تریبون

یکی دیگر از بهترین سایت برای تولید محتوا تریبون است. این سایت که در واقع یک پلتفرم است امکان ثبت انواع سفارشات در حوزه سایت را فراهم می‌کند. شما با ثبت نام در سایت تریبون از تمام خدمات آن بهره‌مند خواهید شد. یکی از مشخصه‌های این سایت، تنوع در خدمات است. این پلتفرم علاوه بر خدمات تولید محتوا و سئو داخلی، خدمات سئو خارجی و مشاوره را ارائه می‌کند. از این طریق امکان خرید رپورتاژ و انواع لینک خارجی را دارید.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت تریبون

درجه کیفیت تولید محتوا سایت تریبون براساس آمار بدست آمده از گوگل، بیش از 30% است. کاربران این پلتفرم اعلام کردند که خدمات این سایت، باعث افزایش سهولت اجرای کمپین‌های آف پیج شده است.

خدمات تریبون؛ بهترین سایت تولید محتوا

تنوع خدمات تریبون مشابه یک دستیار برای کارشناسان سئو و دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. این خدمات به شرح زیر است:

 1. خرید رپورتاژ
 2. خرید بک لینک
 3. لینک پرومکس
 4. خدمات تولید محتوا
 5. خدمات تبلیغاتی در انواع رسانه ها

راه‌های برقراری ارتباط تریبون

از طریق راه‌های زیر امکان برقراری تماس با این سایت را دارید:

تولید محتوا به سادگی نویسش

3) سایت تولید محتوا نویسش

یکی دیگر از پلتفرم ها یا سایت های تولید و محتوا است. این سایت برای کمک به کسب و کارها و ارائه خدمات در حوزه تولید و بازاریابی محتوا طراحی شد. خوشبختانه کاربرانی که محتوای خود را بر عهده این مجموعه گذاشتند، اعلام رضایت کردند. شما با عضویت در این سایت، امکان ثبت سفارش محتوا را با اعلام جزئیات (بریف محتوایی) خواهید داشت. یکی از مشخصه‌های بارز این پلتفرم امکان اصلاح محتوای ارسال شده است. پس از بررسی محتوا، در صورت نارضایتی، امکان برگشت و اصلاح محتوا را خواهید داشت.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت نویسش

با توجه به آمار ارائه شده توسط گوگل، درجه کیفیت تولید محتوا سایت نویسش بیش از 50% اعلام شده است. در میان کاربرانی که نظرات خود را اعلام کردند، تعداد زیادی قیمت سفارش محتوا را به نسبت کیفیت بالا و خدمات پشتیبانی عالی، مقرون به صرفه دانستند.

خدمات نویسش؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

خدمات این پلتفرم به صورت تخصصی، تولید محتوا است. با خیال راحت تولید محتوا را به این مجموعه بسپارید و از پشتیبانی فوق‌العاده آن بهره مند شوید.

راه‌های برقراری ارتباط با نویسش

راه‌های ارتباط با واحد پشتیبانی سایت نویسش را در زیر لیست کردیم:

 • شماره تماس: 02191070227
 • اینستاگرام: nevisesh
 • تلگرام: nevisesh
سایت تولید محتوا الو محتوا

4) سایت تولید محتوا الو محتوا

یکی دیگر از بهترین سایت تولید محتوا الو محتوا است. الو محتوا مانند هر پلتفرم تولید محتوا خدماتی علاوه محتوا ارائه می‌کند. خدمات تولید محتوا متنی برای سایت، تولید پادکست، دیتا اینتری، طراحی موشن گرافیک و … که توسط کارشناسان مجرب الو محتوا در اختیار سفارش دهندگان قرار می‌گیرد. مانند هر پلتفرم دیگری، پیش از ثبت سفارش باید عضو شوید و سپس با انتخاب نوع خدمات، مراحل ثبت سفارش را طی کنید.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت

سایت الو محتوا، به عنوان یک ایده استارت آپی که به ذهن چند کارشناس جوان مارکتر رسید، خدمات کاربردی و بسیار مفیدی را ارائه می کند. آمار ارائه شده توسط گوگل نشان می‌دهد که در میان کاربران، بیش از 50% جلب اطمینان کردند.

خدمات الو محتوا؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

خدماتی که الو محتوا با همت تیم مجرب خود ارائه می‌کند، شامل:

 1. استراتژی محتوا
 2. اینستاگرام
 3. بازاریابی محتوا
 4. تولید انواع محتوا
 5. خدمات تولید محتوا پادکست

راه‌های برقراری ارتباط با 

برای برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی الو مارکتینگ از طریق زیر در تماس باشید:

شماره تلفن: 021842620

اینستاگرام: alomohtava
تلگرام: alomohtava
واتس اپ: 09120678962

سایت تولید محتوا تسمینو

5) سایت تولید محتوا تسمینو

سایت تسمینو یک پلتفرم برای تولید محتوا است که کسب و کارها از آن استقبال کردند. این پلتفرم به دلیل ارائه خدمات با کیفیت، در میان کاربران بسیار محبوب است. خدماتی که سایت تولید محتوا تسمینو ارائه می‌کند، شامل رپورتاژ آگهی، کمپین‌های آف پیج، تولید انواع محتوا و … است. برای سفارش هر خدماتی پیش از ثبت سفارش باید ثبت نام کنید.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت تسمینو

بر اساس آمار گوگل، این سایت از نگاه کاربران بیش از 50% درصد درجه کیفیت دارد. شما با اطمینان می‌توانید برای تولید محتوا و دیگر خدمات کسب و کار خود از طریق این پلتفرم اقدام کنید.

خدمات تسمینو؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

لیستی از خدمات تسمینو را جمع آوری کردیم که شامل:

 1. خدمات رپورتاژ
 2. خدمات تولید محتوا
 3. خرید بک لینک
 4. سفارش لینک پرایم

راه‌های برقراری ارتباط با تسمینو

برای برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی از طریق زیر اقدام کنید:

شماره تلفن: 01391001616

اکس (توییتر سابق): tesmino_com
تلگرام: tesmino

سایت تولید محتوا کپی‌فای

6) سایت تولید محتوا کپی‌فای

یکی دیگر از سایت های تولید محتوا است که قابلیت دریافت سفارش تولید محتوا است. این پلتفرم تمام خدمات را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد. کاربران بعد از ثبت نام، علاوه بر ثبت سفارش تولید محتوا امکان ثبت سفارش انواع خدمات محتوا را دارند.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت کپی‌فای

این پلتفرم در موتور جستجوی گوگل، هیچ امتیازی ندارد اما به این معنا نیست که قابلیت ارائه خدمات با کیفیت را نخواهد داشت. در لیست نظرات کاربران این سایت، نظرات رضایت بخش کاربران را مشاهده خواهید کرد.

خدمات کپی‌فای؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

سایت کپی‌فای خدمات بسیاری ارائه می‌کند. از جمله این خدمات سئو محتوا و بهینه سازی سایت است. در زیر لیستی از خدمات ارائه شده توسط این کمپانی را ارائه کردیم:

 1. سفارش تولید محتوا
 2. سفارش رپورتاژ
 3. ترجمه نامه
 4. تبلیغات در گوگل
 5. ایمیل مارکتینگ
 6. سئو و بهینه سازی

راه‌های برقراری ارتباط با کپی‌فای

راه‌های برقراری ارتباط با کپی‌فای بسیار است. این امکان برای کاربران فراهم شده تا در کمترین زمان ممکن با واحد پشتیبانی در تماس باشند. به روش‌های زیر امکان برقراری ارتباط وجود دارد:

شماره تلفن: 04144335532
ایمیل: [email protected]

تولید محتوا ویکی‌محتوا

7) سایت تولید محتوا ویکی‌محتوا

سایت تولید محتوا ویکی‌محتوا از جمله بهترین سایت تولید محتوا از نظر کاربران است. این پلتفرم خدمات بسیاری را در حوزه محتوا و سئو ارائه می‌کند. علاوه بر این خدماتی جانبی در حوزه دیجیتال مارکتینگ دارد که مورد استقبال بسیاری از کاربران است.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت ویکی‌محتوا

نظرات درج شده در گوگل نشان از میزان بالایی از رضایت کاربران دارد. بیش از 50% از کاربران این پلتفرم به آن رای مثبت دادند. این میزان رضایت کاربران از یک پلتفرم قابل اطمینان خبر می‌دهد.

خدمات ویکی‌محتوا؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

لیست خدماتی که این پلتفرم ارائه می‌دهد، شامل:

 1. تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی
 2. تولید محتوای ویدیویی
 3. آموزش تولید محتوا
 4. استراتژی تولید محتوا
 5. مشاوره تولید محتوا
 6. تولید محتوای سایت

راه‌های برقراری ارتباط با ویکی‌محتوا

برای برقراری ارتباط با این مجموعه، جهت ثبت یا پیگیری سفارش از طریق زیر اقدام کنید:

شماره تلفن: 0098371000484

تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAADu2mDzQjndQLb_CcQ
اینستاگرام: vitrine_wikimohtava

سایت تولید محتوا الو کانتنت

8) سایت تولید محتوا الو کانتنت

این وب‌سایت به عنوان یک پلتفرم برای برون سپاری محتوا انتخاب خوبی است. اگر هنوز سایت تولید محتوا انگلیسی را پیدا نکردید، در این بخش از مقاله، سایت الو کانتنت را به شما معرفی می‌کنیم. البته که تیم مجرب و کارشناس الو کانتنت، خدماتی دیگر علاوه بر تالیف و ترجمه محتوا ارائه می‌دهد. لیست خدمات این پلتفرم برون‌سپاری در حوزه مارکتینگ و شامل، شبکه های اجتماعی، سایت و تبلیغات در گوگل است.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت الو کانتنت

خوشبختانه در نظرسنجی گوگل، کاربران بیش از 30% از عملکرد کارشناسان این مجموعه اعلام رضایتمندی کردند. شما به عنوان صاحب کسب و کار به راحتی به این تیم مجرب در حوزه مارکتینگ اطمینان کنید و تمام خدمات مورد نیاز را در این سایت ثبت سفارش کنید.

خدمات الو کانتنت؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

لیست خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود، شامل:

 1. خدمات اینستاگرام
 2. خدمات سئو
 3. خدمات دیجیتال مارکتینگ
 4. تولید محتوای متنی فارسی و انگلیسی

راه‌های برقراری ارتباط با الو کانتنت

برای دریافت مشاوره و یا هر سوالی از راه‌های ارتباطی زیر با این مجموعه در تماس باشید:

شماره تلفن: 02191035316

تلگرام: https://t.me/+989020475589

سایت تولید محتوا کارلنسر

9) سایت تولید محتوا کارلنسر

در میان تمام سایت های تولید محتوا، سایت کارلنسر ویژگی‌هایی دارد که وجه تمایز آن با دیگر وب‌سایت یا پلتفرم‌ها خواهد بود. این پلتفرم امکان برقراری ارتباط مستقیم کارفرما با کارشناسان را فراهم کرده است. از این روی هر نوع پروژه‌ای در این سایت ثبت می‌شود. از طرفی کارشناسان با درج پیشنهاد روی پروژه، شانس خود برای شروع یک همکاری امتحان می‌کنند.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت کارلنسر

این پلتفرم کاربران بسیاری دارد و میان تمام پلتفرم‌های دورکاری، محبوبیت بیشتری دارد. از این روی تعداد کاربران بسیاری در گوگل نظر مثبت ثبت کردند. امتیازی که گوگل برای این سایت تولید محتوا ثبت کرده، بیش از 60% است. بیشترین آمار ثبت نظر و بیشترین آمار ثبت نظر مثبت کاربران، به این مجموعه تعلق می‌گیرد.

خدمات کارلنسر؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

روی این پلتفرم امکان ثبت انواع پروژه‌های کسب و کار دیجیتال وجود دارد. بیشترین صاحبان کسب و کار و کارشناسان کارلنسر در حوزه تولید محتوا و بهینه‌سازی سایت فعالیت می‌کنند. به طور کلی لیست خدماتی این تیم ارائه می‌دهد، شامل:

 1. طراحی گرافیک
 2. طراحی سه بعدی
 3. تدوین ویدئو
 4. تولید محتوا
 5. سئو سایت
 6. دیجیتال مارکتینگ
 7. طراحی سایت
 8. برنامه نویسی

راه‌های برقراری ارتباط با کارلنسر

برای اینکه با کارشناسان این پلتفرم در ارتباط باشید، از راه‌های زیر اقدام کنید:

شماره تلفن: 02128426443

اینستاگرام: karlancer
تلگرام: karlancer

سایت تولید محتوا فرامحتوا

10) سایت تولید محتوا فرامحتوا

مانند دیگر وبسایت های تولید و مدیریت محتوا، این سایت به صورت انحصاری به ارائه خدمات در حوزه محتوا پرداخته است. با ثبت نام در این وب‌سایت امکان ثبت سفارش را خواهید داشت.

درجه کیفیت تولید محتوا سایت فرامحتوا

در قسمت نظر سنجی سایت، بیش از 60% کاربران از عملکرد این مجموعه اعلام رضایت کردند اما متاسفانه در موتور جستجوی گوگل نظری ثبت نشده است.

خدمات فرامحتوا؛ از جمله بهترین سایتهای تولید محتوا

خدمات سایت فرامحتوا در حوزه محتوا است که شامل:

 1. طراحی نقشه راه
 2. طراحی استراتژی محتوا
 3. تست تشخیص شخصیت برند
 4. تولید محتوا

راه‌های برقراری ارتباط با فرامحتوا

برای برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی از طریق زیر اقدام نمایید:

شماره تلفن: 02191097118
اینستاگرام: faramohtava
تلگرام: Faramohtava

انتخاب بهترین سایت تولید محتوا

برای انتخاب بهترین سایت تولید محتوا باید برخی از المان‌ها را به نسبت سطح نیاز کسب و کار خود بسنجید. توجه کنید که به چه خدماتی نیاز دارید و هر کدام از پلتفرم‌ها تا چه میزان تمام انتظارات شما را برآورده می‌کنند؟ بهترین کار پیش از ثبت سفارش، درخواست مشاوره است. اگر در زمینه تولید و مدیریت محتوا اطلاعات کافی ندارید، دریافت مشاوره متخصصان را پیشنهاد می‌کنیم.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی تمام ویژگی‌ها، خدمات و راه‌های ارتباطی با بهترین سایت برای تولید محتوا پرداختیم. امید داریم که این اطلاعات به شما در انتخاب بهترین سایت تولید محتوا کمک کرده باشد. از طرفی برون‌سپاری، راهی برای ارائه پروژه به یک مجموعه قابل اعتماد است. واحد پشتیبانی امکان اصلاح و اعلام شکایت را می‌دهد و از این نظر کیفیت محتوا و خدمات دیجیتال مارکتینگ جای هیچ نگرانی نیست.

سوالات متداول

بهترین سایت برای تولید محتوا چیست؟

خوشبختانه مجموعه‌های بسیاری در این حوزه فعالیت می‌کنند. از این نظر در میان تعداد زیادی از بهترین‌ها باید انتخاب کنید. پیش انتخاب پلتفرم، از کیفیت خدمات مطمئن شوید.

سایت های تولید محتوا چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

هر کدام از سایت های تولید خدمات متفاوتی اعم از تولید انواع محتوا برای شبکه های اجتماعی مانند کمپین اینستاگرام و سایت را ارائه می‌دهند.

سایت تولید محتوا امکان پشتیبانی دارد؟

واحد پشتیبانی از جمله اساسی‌ترین و اصلی‌ترین خدمات است که به صاحبان کسب و کار ارائه می‌شود.