یکی از مهمترین قدم‌هایی که برای تبلیغات در گوگل ارائه می‌کنید، انتخاب شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تبلیغات دیجیتالی است. شما به لیستی از بهترین شرکت تبلیغات گوگل نیاز ندارید، شما به معیارهایی برای انتخاب بهترین‌ها نیاز دارید. پیش از شروع کمپین تبلیغاتی، لیستی از معیارهای انتخاب را جمع‌آوری کنید. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا معیارهای خود برای انتخاب کمپانی‌ها و خدمات مناسب کسب و کارتان را ارزیابی کنید.

خدمات بهترین شرکت های تبلیغات در گوگل

انتخاب خدمات تبلیغاتی یک قدم مهم برای کمپانی‌ها به شمار می‌آید. برای تمام بیزنس‌ها در فضای دیجیتال جایی هست تا محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. امن‌ترین بستر دیجیتالی موتور جستجوی گوگل است. همانطور که می‌دانید تبلیغات در فضای دیجیتال تنها توسط متخصصین این حوزه است که نتیجه می‌گیرد. بنابراین، انتخاب بهترین شرکت تبلیغات گوگل نیاز به آگاهی دارد تا پول و انرژی خود را در جای اشتباهی هدر ندهید. همانطور که از اهمیت این موضوع مطلع شدید، بهتر است با راه‌های شناخت شرکت‌های معتبر هم آشنا شوید. خدمات، شیوه ارائه خدمات، میزان تخصص و عوامل دیگر را باید بررسی کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

کمپانی و شرکت تبلیغاتی دلسوز را انتخاب کنید. پیش از اینکه شروع به تبلیغات کنید، باید در جایگاه مناسبی قرار گرفته باشید.

کمپانی و شرکت تبلیغاتی دلسوز را انتخاب کنید. پیش از اینکه شروع به تبلیغات کنید، باید در جایگاه مناسبی قرار گرفته باشید. گوگل یک موتور جستجوی هوشمند است که “رضایت کاربر” معیار امتیاز آن محسوب می‌شود. خدمات و محصولات شما و شرایط و سیاست‌های ارائه آن چقدر برای کاربر ارزشمند است؟ از نظر کاربری چه امتیازی به وب‌سایت خود می‌دهید. تمام این مراحل و ارزیابی‌ها توسط یک مدیری تبلیغات گوگل باید انجام شود. به همین دلیل پیش از هر چیز به یک متخصص تبلیغات گوگل ادز نیاز دلسوز نیاز دارید؛ برای شارژ حساب گوگل ادز همین حالا اقدام کنید. در ادامه تمام ویژگی‌ها و مشخصات را بررسی می‌کنیم.

ویژگی ها و مشخصه های برترین شرکت تبلیغات گوگل

با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، بهترین‌ها انتخاب می‌شوند. به عنوان مثال، ارائه مشاوره تخصصی برای ترسیم یک مسیر تبلیغاتی واقع بینانه یکی از راه‌های ارزیابی شرکت تبلیغاتی مناسب است. اینکه شما بتوانید با خیال راحت تبلیغات کسب‌و‌کار خود را به یک کمپانی بسپارید، نیاز به بستری مناسب برای اعتمادسازی دارد. به لیست خدماتی که ارائه می‌شود توجه کنید. بهترین انتخاب ارائه مدیریت تبلیغات با مشاوره تخصصی است. شاید وب‌سایت شما در جایگاه تبلیغات دیجیتالی نباشد. بنابراین، هزینه برای تبلیغات، هدر دادن وقت و انرژی و سرمایه خواهد بود. متخصصی که در زمینه سئو محتوا و البته دیجیتال مارکتینگ تخصص داشته باشد، انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

مشخصه‌ها و ویژگی‌های برترین شرکت تبلیغات گوگل
متخصص و با تجربهطراحی کمپین تبلیغاتی متناسب با بودجه
دلسوز و همراه برای کسب بهترین نتیجهارائه چندین طرح و استراتژی تبلیغاتی
آگاه سازی صاحبان کسب و کار از مسیر پیش رویارائه خدمات طراحی سایت در صورت نیاز
بررسی جایگاه فعلی وب‌سایت از نظر سئوارائه خدمات گوگل ادز از صفر تا صد
امکان مدیریت و سازماندهی سایت از نظر سئوبهینه سازی سایت از نظر محتوا
انتخاب و تحقیق کلمه کلیدی مناسبانتخاب بهترین جایگاه با توجه به بودجه کسب و کار

نمودار رشد کسب و کار در گوگل ادز

شرکت و کمپانی را انتخاب کنید که نمودار رشد کسب و کار گوگل ادز شما را بالا ببرد و در عین حال شاهد افزایش نرخ تبدیل باشید.

شرکت و کمپانی را انتخاب کنید که نمودار رشد کسب و کار گوگل ادز شما را بالا ببرد و در عین حال شاهد افزایش نرخ تبدیل باشید. نگران بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر دارید نباشید، قطعا کمپین تبلیغاتی طوری طراحی می‌شود که با میزان بودجه کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. به گفته وب سایت گوگل با کمک ابزار google Ads می‌توانید به تمام اهداف خود برسید. لیستی از اهداف مورد نظر هر کسب و کار از نگاه گوگل به شرح زیر است:

Maximize leads and conversions: Attract higher quality leads and improve your conversions.
Boost your online sales: Show your ads where your potential customers are, and increase traffic to your site and your sales.
Drive in-store traffic: Attract customers to your establishments and increase your offline sales.
Make your brand known: Improve your brand visibility to increase coverage and engagement.
Promote your app to new users: Get your app in front of the right people to boost downloads and engagement.

  1. نرخ تبدیل را به حداکثر برسانید: با توجه به میزان ورودی می‌توانید نرخ تبدیل کاربران به مشتریان بالقوه را افزایش دهید.
  2. فروش آنلاین خود را افزایش دهید: در تبلیغات، خدمات خود را نشان دهید تا مشتریان بالقوه را با افزایش ترافیک سایت و فروش خود را افزایش دهید.
  3. ترافیک داخل فروشگاه را هدایت کنید: مشتریان را به موسسات خود جذب کنید و فروش آفلاین خود را افزایش دهید.
  4. نام تجاری خود را معرفی کنید (برندینگ): برای افزایش پوشش و تعامل، دید برند خود را بهبود بخشید.
  5. خدمات و محصولات خود را به کاربران جدید معرفی کنید: خدمات و برنامه‌های خود را در معرض دید افراد مناسب قرار دهید تا تعامل را افزایش دهید.

آشنایی با انواع خدمات مرتبط با تبلیغات گوگل

انواع خدماتی که برای تبلیغات گوگل ارائه می‌شود را در زیر آوردیم و با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌شود هر کدام را شرح دادیم:

خدمات تبلیغات دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگفضای دیجیتال بستر مناسبی برای تبلیغات و ارائه کسب و کار است، بازاریابی در این بستر یک مهارت و تخصص به شمار می‌آید. تجربه و سابقه درخشان در این زمینه یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین شرکت تبلیغات گوگل است.
کمپین تبلیغاتیبرای اینکه یک کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کنید، باید هدف گذاری‌هایی درستی داشته باشید. انتخاب بهترین استراتژی، از جمله اهداف مهم پیش از راه‌اندازی هر کمپین تبلیغاتی است.
سئوشرکتی که خدمات سئو و بهینه سازی سازی را ارائه نمی‌دهد، قطعا توانایی راه‌اندازی و مدیریت تبلیغات گوگل را نخواهد داشت.
بهینه سازی سایتمعمولا پیش از شروع تبلیغات باید وضعیت فعلی کسب و کار با توجه به هدف نهایی، ارزیابی شود. اینکه شما برای بدست آوردند هدف اصلی، آیا موقعیت و وضعیت مناسبی در فضای دیجیتال دارید، یک قدم بزرگ پیش از اجرا تبلیغات است. در این نقطه است که بهینه سازی سایت یک مهارت محسوب می‌شود.
طراحی سایتبرای اینکه با خیال راحت از صفر تا صد وب‌سایت و کسب و کار دیجیتال خود را به ما بسپارید، طراحی سایت را به عنوان خدمت پایه به شما ارائه می‌کنیم.
گوگل ادرزدقیقا اینجاست که تفاوت تیم مجرب ما را با دیگر کمپانی‌ها احساس می‌کنید. تبدیل کابر به مشتری بالقوه تخصص ماست که به ما اعتماد کنید.

چرا به بهینه سازی سایت در تبلیغات گوگل نیاز داریم؟

شما با تبلیغات در فضای دیجیتال کاربران را به مشتریان بالقوه تبدیل می‌کنید. این در حالی است که شما بتوانید یکی از مهمترین دغدغه‌ها و نیازهای کاربران را برطرف کنید. در غیر این صورت چرا باید به شما اعتماد کنند و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند؟ پیش از اینکه کمپین تبلیغاتی گوگل را وارد مرحله اجرا کنیم، وب‌سایت را باید آنالیز و ارزیابی کنیم. بنابراین با توجه به تشخیص متخصص و کارشناس، باید بهینه سازی سایت را انجام دهید. دلیل اینکه از شما می‌خواهیم در لیست بهترین شرکت تبلیغات گوگل دنبال دلسوزترین‌ها باشید، همین است. 

چرا به بهینه سازی سایت در تبلیغات گوگل نیاز داریم؟

جمع بندی بهترین شرکت تبلیغات گوگل

با توجه به آنچه در این مقاله ارائه شد، برای انتخاب بهترین شرکت تبلیغات در گوگل بهتر است یک لیست کامل از معیارهایی که در نظر دارید، جمع آوری کنید. بهتر است در نظر داشته باشید که برای انتخاب بهترین خدمات به دلسوزترین متخصص نیاز دارید. کارشناسی که راه را از چاه به شما نشان دهد، موقعیت فعلی کسب و کار دیجیتالی شما را ترسیم کند و چشم انداز دقیق و درستی به شما ارائه کند. شما بودجه‌ای را برای تبلیغات دیجیتال در گوگل در نظر گرفتید، بنابراین حق شماست که به اندازه‌ی هزینه‌ای که در نظر گرفتید، ورودی و نرخ تبدیل دریافت کنید. در انتخاب شرکت و کمپانی ارائه دهنده خدمات تبلیغات گوگل دقت کنید!

سوالات متداول


بهترین شرکت تبلیغات گوگل کدام است؟

بهترین شرکت در بهترین خدمات ارائه می‌شود. خدماتی که توسط کمپانی‌ها عرضه می‌شود، باید کیفیت و قابلیت سرمایه‌گذاری داشته باشد. اینکه هزینه مورد نظر کارفرما هدر نرود یک موضوع بسیار مهم به شمار می‌آید.

بودجه مناسب برای تبلیغات در گوگل چقدر است؟

نمی‌توان بودجه مشخصی را اعلام کرد، با توجه به کسب و کار شما، وضعیت فعلی کسب و کار شما و بسیار عوامل دیگر، می‌توان گفت که متغیر است.

تبلیغ در گوگل برای چه کسب و کاری مناسب است؟

هر کسب و کاری که امکان رشد و توسعه در بستر دیجیتال را داشته باشد، به تبلیغ در گوگل نیاز دارد.